24281-31PG-300 er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
Conxall/Switchcraft
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Conxall/Switchcraft
På lager: 0
Datablad
Bilde for 24281-31PG-300 er ikke tilgjengelig
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
24281-31PG-300
DigiKeys produktnummer
24281-31PG-300-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
24281-31PG-300
Beskrivelse
CONN RCPT MALE 31POS GOLD SOLDER
Detaljert beskrivelse
31 Flerpolet rundkontakt Stikkontakt, Hannpinner Loddetinn
EDA-/CAD-modeller
24281-31PG-300 Modeller
Nominell strøm (AMP)
2,3A
Monteringstype
Panelmontering, Gjennomgående hull
Nominell spenning
600V
Driftstemperatur
-40°C – 115°C