Bilde for 24280-31PG-300 er ikke tilgjengelig
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
24280-31PG-300
DigiKeys produktnummer
24280-31PG-300-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
24280-31PG-300
Beskrivelse
CONN RCPT MALE 31POS GOLD CRIMP
Produsentens standard leveringstid
6 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
31 Flerpolet rundkontakt Stikkontakt, Hannpinner Klemforbindelse
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
24280-31PG-300 Modeller
Kategori
Primærmateriale
Plast
Produsent
Mantelmateriale
Polyamid (PA), Nylon
Serie
Kontaktoverflate - paring
Gull
Emballasje
Bulk
Farge
Svart
Delestatus
Aktiv
IP-systemet (kapslingsgrad)
Vanntett
Kontakttype
Skjerming
Antall posisjoner
31
Nominell strøm (AMP)
2,3A
Monteringstype
Panelmontering
Nominell spenning
600V
Monteringsfunksjon
Gjennomføring - mutter på forside, Flens
Driftstemperatur
-40°C – 115°C