TB612-060.0M
DigiKeys produktnummer
CW1011TR-ND - Tape og spole (TR)
CW1011CT-ND - Båndavsnitt (CT)
CW1011DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
TB612-060.0M
Beskrivelse
XTAL OSC TCXO 60.0000MHZ LVCMOS
Produsentens standard leveringstid
17 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
60 MHz TCXO LVCMOS Oscillator 3,3V Aktiver/Deaktiver 10-SMD, ingen ledning
Kategori
Utgang
LVCMOS
Produsent
Forsyningsspenning
3,3V
Serie
Frekvensstabilitet
±500ppb
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Delestatus
Aktiv
Strøm - forsyning (maks)
12mA
Baseresonator
Monteringstype
Overflatemontering
Type
Kapsling
10-SMD, ingen ledning
Frekvens
Størrelse/dimensjon
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Funksjon
Aktiver/Deaktiver
Høyde - sittende (maks)
0,094" (2,40mm)