CWX813-050.0M
DigiKeys produktnummer
CW541TR-ND - Tape og spole (TR)
CW541CT-ND - Båndavsnitt (CT)
CW541DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
CWX813-050.0M
Beskrivelse
XTAL OSC XO 50.0000MHZ LVCMOS
Produsentens standard leveringstid
17 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
50 MHz XO (standard) LVCMOS Oscillator 3,3V Aktiver/Deaktiver 4-SMD, ingen ledning
Kategori
Utgang
LVCMOS
Produsent
Forsyningsspenning
3,3V
Serie
Frekvensstabilitet
±25ppm
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Delestatus
Aktiv
Strøm - forsyning (maks)
30mA
Baseresonator
Monteringstype
Overflatemontering
Type
Kapsling
4-SMD, ingen ledning
Frekvens
Størrelse/dimensjon
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Funksjon
Aktiver/Deaktiver
Høyde - sittende (maks)
0,051" (1,30mm)