DCT-50FM-KIT er ikke på lager, restordrenotering er for øyeblikket ikke tilgjengelig.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
CompuCablePlusUSA
På lager: 0
Datablad
50 posisjon D-Sub Stikkontakt, Hunnkontakter tilkobling
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
DCT-50FM-KIT
DCT-50FM-KIT
DCT-50FM-KIT
DigiKeys produktnummer
4771-DCT-50FM-KIT-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
DCT-50FM-KIT
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 50POS CRIMP
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Flensfunksjon
Kontakthus/Shell (ugjenget)
Produsent
Terminaler
Klemforbindelse
Emballasje
Detaljsalgpakke
Primærmateriale
Metall
Delestatus
Aktiv
Kappeoverflate, overflate
Stål, Tinnplettert
Kontaktstil
Kontaktoverflate (finish)
Gull
Kontakttype
Stikkontakt, Hunnkontakter
Kontaktoverflate-tykkelse
Flash
Antall posisjoner
Materialets brennbarhetsklassifisering
UL94V-0
Antall rader
3
Nominell strøm (AMP)
3A
Monteringstype
Funksjoner
Komponentgruppe
Mantelstørrelse, kontaktlayout
5 (DD, D)
Farge
Sølv
Kontakttype
Signal
Trådtykkelse
22 AWG