TV50C900J-G er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
Littelfuse Inc.
På lager: 0
Datablad
Similar
Littelfuse Inc.
På lager: 0
Datablad
146V Klemme 34,59A Ipp TVS – dioder Overflatemontering DO-214AB (SMC)
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
TV50C900J-G
DigiKeys produktnummer
TV50C900J-G-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
TV50C900J-G
Beskrivelse
TVS DIODE 90VWM 146VC DO214AB
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
EDA-/CAD-modeller
TV50C900J-G Modeller
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
34,59A
Produsent
Effekt - toppuls
3000W (3kW)
Emballasje
Tape og spole (TR)
Nettledningsbeskyttelse
Ingen
Delestatus
Aktiv
Bruksområder
Generell bruk
Type
Zener
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Enveiskanaler
1
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - reversspenning (Typ)
90V
Kapsling
DO-214AB, SMC
Spenning - gjennomslag (min)
100V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
146V