TV02W280-HF
DigiKeys produktnummer
TV02W280-HF-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
TV02W280-HF
Beskrivelse
TVS DIODE 28VWM 45.4VC SOD123
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
45,4V Klemme 4,41A Ipp TVS – dioder Overflatemontering SOD-123
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
TV02W280-HF Modeller
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
4,41A
Produsent
Effekt - toppuls
200W
Emballasje
Tape og spole (TR)
Nettledningsbeskyttelse
Ingen
Delestatus
Aktiv
Bruksområder
Generell bruk
Type
Zener
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Enveiskanaler
1
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - reversspenning (Typ)
28V
Kapsling
SOD-123
Spenning - gjennomslag (min)
31,1V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
45,4V