CZRUR4V3B-HF er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
Comchip Technology
På lager: 0
Datablad
Dioder – Zener 4.3 V 150 mW ±3% Overflatemontering 0603/SOD-523F
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
CZRUR4V3B-HF
DigiKeys produktnummer
CZRUR4V3B-HF-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
CZRUR4V3B-HF
Beskrivelse
DIODE ZENER 4.3V 150MW SOD523F
Produsentens standard leveringstid
8 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Datablad
EDA-/CAD-modeller
CZRUR4V3B-HF Modeller
Kategori
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
5 µA @ 1 V
Produsent
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
900 mV @ 10 mA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - Zener (nom) (Vz)
Kapsling
Toleranse
±3%
Leverandørens enhetsforpakning
0603/SOD-523F
Effekt - maks
150 mW
Baseproduktnummer
Impedans (maks) (Zzt)
88 Ohms