CZRU52C3V3-HF
DigiKeys produktnummer
641-2090-2-ND - Tape og spole (TR)
641-2090-1-ND - Båndavsnitt (CT)
641-2090-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
CZRU52C3V3-HF
Beskrivelse
DIODE ZENER 3.3V 150MW SOD523F
Detaljert beskrivelse
Dioder – Zener 3.3 V 150 mW ±5% Overflatemontering 0603/SOD-523F
EDA-/CAD-modeller
CZRU52C3V3-HF Modeller
Kategori
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
25 µA @ 1 V
Produsent
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
900 mV @ 10 mA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Toleranse
±5%
Leverandørens enhetsforpakning
0603/SOD-523F
Effekt - maks
150 mW
Baseproduktnummer
Impedans (maks) (Zzt)
95 Ohms