CZRU52C10
DigiKeys produktnummer
641-1036-2-ND - Tape og spole (TR)
641-1036-1-ND - Båndavsnitt (CT)
641-1036-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
CZRU52C10
Beskrivelse
DIODE ZENER 10V 150MW SOD523F
Produsentens standard leveringstid
8 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder – Zener 10 V 150 mW ±5% Overflatemontering 0603/SOD-523F
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CZRU52C10 Modeller
Kategori
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
100 nA @ 7.5 V
Produsent
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
900 mV @ 10 mA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - Zener (nom) (Vz)
Kapsling
Toleranse
±5%
Leverandørens enhetsforpakning
0603/SOD-523F
Effekt - maks
150 mW
Baseproduktnummer
Impedans (maks) (Zzt)
15 Ohms