CPDUR12V
DigiKeys produktnummer
641-1256-2-ND - Tape og spole (TR)
641-1256-1-ND - Båndavsnitt (CT)
641-1256-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
CPDUR12V
Beskrivelse
TVS DIODE 12VWM 25V 0603/SOD523F
Produsentens standard leveringstid
8 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
25V Klemme 1A (8/20µs) Ipp TVS – dioder Overflatemontering 0603 (1608 metrisk)
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
1A (8/20µs)
Produsent
Effekt - toppuls
25W
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Nettledningsbeskyttelse
Ingen
Delestatus
Aktiv
Bruksområder
Generell bruk
Type
Zener
Kapasitans ved frekvens
12pF ved 1MHz
Toveiskanaler
1
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - reversspenning (Typ)
12V
Kapsling
0603 (1608 metrisk)
Spenning - gjennomslag (min)
13V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
25V