CPDUR12V | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | CPDUR12V |
Beskrivelse | TVS DIODE 12VWM 25V 0603/SOD523F |
Produsentens standard leveringstid | 8 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 25V Klemme 1A (8/20µs) Ipp TVS – dioder Overflatemontering 0603 (1608 metrisk) |
Datablad | Datablad |
Kategori | Strøm - topp-puls (10/ 1000µs) 1A (8/20µs) |
Produsent | Effekt - toppuls 25W |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Nettledningsbeskyttelse Ingen |
Delestatus Aktiv | Bruksområder Generell bruk |
Type Zener | Kapasitans ved frekvens 12pF ved 1MHz |
Toveiskanaler 1 | Monteringstype Overflatemontering |
Spenning - reversspenning (Typ) 12V | Kapsling 0603 (1608 metrisk) |
Spenning - gjennomslag (min) 13V | Leverandørens enhetsforpakning |
Spenning - klemming (maks) ved Ipp 25V | Baseproduktnummer |