CDSU101A
DigiKeys produktnummer
641-1002-2-ND - Tape og spole (TR)
641-1002-1-ND - Båndavsnitt (CT)
641-1002-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
CDSU101A
Beskrivelse
DIODE STANDARD 80V 100MA 0603
Produsentens standard leveringstid
8 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder 80 V 100mA Overflatemontering 0603/SOD-523F
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CDSU101A Modeller
Kategori
Omvendt gjenopprettingstid (trr)
4 ns
Produsent
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
50 nA @ 75 V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Kapasitans ved Vr, F
3pF ved 0.5V, 1MHz
Monteringstype
Teknologi
Kapsling
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
80 V
Leverandørens enhetsforpakning
0603/SOD-523F
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io)
100mA
Driftstemperatur - kobling
125°C (maks)
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
1 V @ 100 mA
Baseproduktnummer
Hurtighet
Lite signal =< 200mA (Io), Alle hastigheter