CDSFR101A er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
Comchip Technology
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Comchip Technology
På lager: 0
Datablad
Dioder 80 V 100mA Overflatemontering 1005/SOD-323F
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
CDSFR101A
DigiKeys produktnummer
CDSFR101A-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
CDSFR101A
Beskrivelse
DIODE STANDARD 80V 100MA 1005
Produsentens standard leveringstid
32 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Omvendt gjenopprettingstid (trr)
4 ns
Produsent
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
50 nA @ 75 V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Kapasitans ved Vr, F
3pF ved 0.5V, 1MHz
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Teknologi
Kapsling
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
80 V
Leverandørens enhetsforpakning
1005/SOD-323F
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io)
100mA
Driftstemperatur - kobling
125°C (maks)
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
1 V @ 100 mA
Baseproduktnummer
Hurtighet
Lite signal =< 200mA (Io), Alle hastigheter