CDBHM2100L-HF
DigiKeys produktnummer
641-1432-2-ND - Tape og spole (TR)
641-1432-1-ND - Båndavsnitt (CT)
641-1432-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
CDBHM2100L-HF
Beskrivelse
BRIDGE RECT 1PHASE 100V 2A MBS-2
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Brolikeretter Enkelfase Schottky 100 V Overflatemontering MBS-2
Kategori
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
850 mV @ 2 A
Produsent
Comchip Technology
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
1 mA @ 100 V
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 125°C (TJ)
Monteringstype
Overflatemontering
Diodetype
Enkelfase
Kapsling
TO-269AA, 4-BESOP
Teknologi
Schottky
Leverandørens enhetsforpakning
MBS-2
Spenning - toppretur (maks)
100 V
Baseproduktnummer
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io)
2 A