CDBHD2100-HF
DigiKeys produktnummer
641-CDBHD2100-HFTR-ND - Tape og spole (TR)
641-CDBHD2100-HFCT-ND - Båndavsnitt (CT)
641-CDBHD2100-HFDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
CDBHD2100-HF
Beskrivelse
BRIDGE RECT 1PHASE 100V 2A MBS
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Brolikeretter Enkelfase Standard 100 V Overflatemontering MBS
Kategori
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io)
2 A
Produsent
Comchip Technology
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
850 mV @ 2 A
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
50 µA @ 100 V
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Diodetype
Enkelfase
Monteringstype
Overflatemontering
Teknologi
Standard
Kapsling
TO-269AA, 4-BESOP
Spenning - toppretur (maks)
100 V