CDBHD2100-G
DigiKeys produktnummer
641-1212-2-ND - Tape og spole (TR)
641-1212-1-ND - Båndavsnitt (CT)
641-1212-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
CDBHD2100-G
Beskrivelse
BRIDGE RECT 1P 100V 2A MINI-DIP
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Brolikeretter Enkelfase Schottky 100 V Overflatemontering Mini-Dip (TO-269AA)
Kategori
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
850 mV @ 1 A
Produsent
Comchip Technology
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
500 µA @ 100 V
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 125°C (TJ)
Delestatus
Ikke for nye utførelser
Monteringstype
Overflatemontering
Diodetype
Enkelfase
Kapsling
TO-269AA, 4-BESOP
Teknologi
Schottky
Leverandørens enhetsforpakning
Mini-Dip (TO-269AA)
Spenning - toppretur (maks)
100 V
Baseproduktnummer
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io)
2 A