BZT52C18-HF er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
Good-Ark Semiconductor
På lager: 8 425
Datablad
Dioder – Zener 18 V 500 mW ±5% Overflatemontering SOD-123
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
BZT52C18-HF
DigiKeys produktnummer
641-BZT52C18-HFTR-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
BZT52C18-HF
Beskrivelse
DIODE ZENER 18V 500MW SOD123
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
100 nA @ 12.6 V
Produsent
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
900 mV @ 10 mA
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Delestatus
Aktiv
Toleranse
±5%
Effekt - maks
500 mW
Baseproduktnummer
Impedans (maks) (Zzt)
45 Ohms