ACDBA1200-HF
DigiKeys produktnummer
641-1871-2-ND - Tape og spole (TR)
641-1871-1-ND - Båndavsnitt (CT)
641-1871-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ACDBA1200-HF
Beskrivelse
DIODE SCHOTTKY 200V 1A DO214AC
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder 200 V 1A Overflatemontering DO-214AC (SMA)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ACDBA1200-HF Modeller
Kategori
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
200 µA @ 200 V
Produsent
Kapasitans ved Vr, F
25pF ved 4V, 1MHz
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Grad
Bilteknikk
Delestatus
Aktiv
Godkjenning
AEC-Q101
Teknologi
Monteringstype
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
200 V
Kapsling
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io)
1A
Leverandørens enhetsforpakning
DO-214AC (SMA)
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
900 mV @ 1 A
Driftstemperatur - kobling
-55°C – 150°C
Hurtighet
Hurtig gjenoppretting =< 500ns, > 200mA (Io)