ABZT52B30-HF
DigiKeys produktnummer
641-ABZT52B30-HFTR-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
ABZT52B30-HF
Beskrivelse
DIODE ZENER 30V 500MW SOD123
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder – Zener 30 V 500 mW ±2% Overflatemontering SOD-123
Kategori
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
900 mV @ 10 mA
Produsent
Driftstemperatur
150°C (TJ)
Emballasje
Tape og spole (TR)
Grad
Bilteknikk
Delestatus
Aktiv
Godkjenning
AEC-Q101
Spenning - Zener (nom) (Vz)
Monteringstype
Overflatemontering
Toleranse
±2%
Kapsling
Effekt - maks
500 mW
Leverandørens enhetsforpakning
SOD-123
Impedans (maks) (Zzt)
80 Ohms
Baseproduktnummer
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
45 nA @ 21 V