SPQ105-100M
DigiKeys produktnummer
4044-SPQ105-100MTR-ND - Tape og spole (TR)
4044-SPQ105-100MCT-ND - Båndavsnitt (CT)
4044-SPQ105-100MDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SPQ105-100M
Beskrivelse
FIXED IND 10UH 4.25A 30 MOHM SMD
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
10 µH Skjermet trommelkjerne, trådviklet Induktor 4.25 A 30mOhm maks 2-SMD Trommelkjerne, strøminduktor
Kategori
Skjerming
Skjermet
Produsent
DC-motstand (DCR)
30mOhm maks
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Delestatus
Aktiv
Funksjoner
Trommelkjerne, strøminduktor
Type
trommelkjerne, trådviklet
Monteringstype
Overflatemontering
Materiale - kjerne
Kapsling
2-SMD
Induktans
Leverandørens enhetsforpakning
1050
Toleranse
±20%
Størrelse/dimensjon
0,490" L x 0,401" B (10,40mm x 10,20mm)
Nominell strøm (AMP)
Høyde - sittende (maks)
0,189" (4,80mm)
Strøm - metning (Isat)
4,5A