CSAB1040A-2R2M
DigiKeys produktnummer
4044-CSAB1040A-2R2MTR-ND - Tape og spole (TR)
4044-CSAB1040A-2R2MCT-ND - Båndavsnitt (CT)
4044-CSAB1040A-2R2MDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
CSAB1040A-2R2M
Beskrivelse
FIXED IND 2.2UH 13.2A 8 MOHM SMD
Detaljert beskrivelse
2.2 µH Skjermet Formstøpt Induktor 13.2 A 8mOhm maks 2-SMD
EDA-/CAD-modeller
CSAB1040A-2R2M Modeller
DC-motstand (DCR)
8mOhm maks
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Leverandørens enhetsforpakning
1040
Toleranse
±20%
Størrelse/dimensjon
0,453" L x 0,394" B (11,50mm x 10,00mm)
Nominell strøm (AMP)
Høyde - sittende (maks)
0,157" (4,00mm)
Strøm - metning (Isat)
25A