CSAB1040A-1R0M | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | CSAB1040A-1R0M |
Beskrivelse | FIXED IND 1UH 21.5A 3.3 MOHM SMD |
Produsentens standard leveringstid | 12 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 1 µH Skjermet Formstøpt Induktor 21.5 A 3,3mOhm maks 2-SMD Lav DCR, lavt tap |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | CSAB1040A-1R0M Modeller |
Kategori | Skjerming Skjermet |
Produsent | DC-motstand (DCR) 3,3mOhm maks |
Serie | Klassifiseringer AEC-Q200 |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Driftstemperatur -40°C – 125°C |
Delestatus Aktiv | Induktansfrekvens - test 100 kHz |
Type Formstøpt | Funksjoner Lav DCR, lavt tap |
Materiale - kjerne | Monteringstype Overflatemontering |
Induktans | Kapsling 2-SMD |
Toleranse ±20% | Leverandørens enhetsforpakning 1040 |
Nominell strøm (AMP) | Størrelse/dimensjon 0,394" L x 0,453" B (10,00mm x 11,50mm) |
Strøm - metning (Isat) 28A | Høyde - sittende (maks) 0,157" (4,00mm) |