CSAB0530-2R2M
DigiKeys produktnummer
4044-CSAB0530-2R2MTR-ND - Tape og spole (TR)
4044-CSAB0530-2R2MCT-ND - Båndavsnitt (CT)
4044-CSAB0530-2R2MDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
CSAB0530-2R2M
Beskrivelse
FIXED IND 2.2UH 5.9A 29 MOHM SMD
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
2.2 µH Skjermet Formstøpt Induktor 5.9 A 29mOhm maks 2-SMD
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CSAB0530-2R2M Modeller
Kategori
Skjerming
Skjermet
Produsent
DC-motstand (DCR)
29mOhm maks
Serie
Klassifiseringer
AEC-Q200
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Delestatus
Aktiv
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Type
Formstøpt
Monteringstype
Overflatemontering
Materiale - kjerne
Kapsling
2-SMD
Induktans
Leverandørens enhetsforpakning
0530
Toleranse
±20%
Størrelse/dimensjon
0,213" L x 0,197" B (5,40mm x 5,00mm)
Nominell strøm (AMP)
Høyde - sittende (maks)
0,118" (3,00mm)
Strøm - metning (Isat)
9,5A