800-18-3-2-SPT2-BL-00200-1
DigiKeys produktnummer
1175-800-18-3-2-SPT2-BL-00200-1-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
800-18-3-2-SPT2-BL-00200-1
Beskrivelse
CORD 18AWG NEMA 1-15P - C7 6.56'
Produsentens standard leveringstid
20 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
6,56' (2,00m) Strømledning Svart NEMA 1-15P til IEC 320-C7 SPT-2
Kategori
Skjerming
Uskjermet
Produsent
CNC Tech
Lengde
6,56' (2,00m)
Emballasje
Pose
Godkjenningsbyråmerke
cUL, UL
Delestatus
Aktiv
Godkjente land
Canada, USA
Stil
Hannpinner (blader) to hunnkontakter (spor)
Farge
Svart
1. kontakt
NEMA 1-15P
Nominell spenning
125V
2. kontakt
IEC 320-C7
Nominell strøm (AMP)
7A
Antall ledere
2
Driftstemperatur
105°C
Ledningstype
SPT-2
Baseproduktnummer
Trådtykkelse
18 AWG