PDF700S240-view2
PDF700S240
DigiKeys produktnummer
2034-PDF700S240-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PDF700S240
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 24V 701W
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kapslet AC-DC-omformere 1 Utgang 24V 29,2A 90 – 264VAC Inngang
Kategori
Funksjoner
Justerbar utgang, bunnplate, PFC, fjernstyrt av/på, universalinngang
Produsent
Cincon Electronics Co. LTD
Driftstemperatur
-40°C – 100°C (med effektminskning)
Serie
Effektivitet
90%
Emballasje
Boks
Monteringstype
Gjennomgående hull
Delestatus
Aktiv
Kapsling
Full teglstein
Type
Kapslet
Størrelse/dimensjon
4,60" L x 2,40" B x 0,50" H (116,8mm x 61,0mm x 12,7mm)
Antall utganger
1
Godkjenningsbyrå
CE, cURus, DEMKO
Spenning - inngang
90 – 264VAC
Standardnummer
Spenning - utgang 1
24V
Linjeregulering
±0,5%
Strøm - utgang (maks)
29,2A
Belastningsregulering
±0,5%
Effekt (watt)
701 W