DCCM21SCBRPN
DCCM21SCBRPN
Cinch Dura-Con Micro-D Connectors | Digi-Key Daily
DCCM21SCBRPN
DigiKeys produktnummer
116-1280-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
DCCM21SCBRPN
Beskrivelse
CONN MICRO-D RCPT 21POS R/A SLDR
Produsentens standard leveringstid
30 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
21 posisjon D-type, Mikro-D Stikkontakt, Hunnkontakter tilkobling
EDA-/CAD-modeller
DCCM21SCBRPN Modeller
Kategori
Terminaler
Loddetinn
Produsent
Kappeoverflate, overflate
Aluminiumlegering, Forniklet, Autokatalytisk
Serie
Kontaktoverflate (finish)
Gull
Emballasje
Bulk
Kontaktoverflate-tykkelse
50,0µin (1,27µm)
Delestatus
Aktiv
Materialets brennbarhetsklassifisering
UL94V-0
Kontaktstil
Nominell strøm (AMP)
3A
Kontakttype
Stikkontakt, Hunnkontakter
Bakre mellomrom
0,130" (3,30mm)
Antall posisjoner
Funksjoner
Skjermet
Antall rader
2
Kontaktskjema
Maskinelt bearbeidet
Monteringstype
Dielektrisk materiale
Diallyl Phthalate (DAP), Glass Filled
Mantelstørrelse, kontaktlayout
0,050 avstand x 0,043 radavstand
Kontaktmateriale
Kobberlegering
Kontakttype
Signal
Driftstemperatur
-55°C – 135°C