5152-DKF-0048
DigiKeys produktnummer
116-5152-DKF-0048-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
5152-DKF-0048
Beskrivelse
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 4'
Detaljert beskrivelse
Kabelmodul koaksial N-type til N-type HP 190S 48,0" (1,2m) 4,0'
Lengde
48,0" (1,2m) 4,0'
Totalimpedans
50 Ohms
Frekvens - maks
26 GHz
Driftstemperatur
-65°C – 200°C