5152-DKF-0024
DigiKeys produktnummer
116-5152-DKF-0024-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
5152-DKF-0024
Beskrivelse
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 24"
Detaljert beskrivelse
Kabelmodul koaksial N-type til N-type HP 190S 24,00" (609,60mm)
Lengde
24,00" (609,60mm)
Totalimpedans
50 Ohms
Frekvens - maks
26 GHz
Driftstemperatur
-65°C – 200°C