5151-DKF-0024
DigiKeys produktnummer
116-5151-DKF-0024-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
5151-DKF-0024
Beskrivelse
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 24"
Produsentens standard leveringstid
13 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kabelmodul koaksial N-type til N-type HP 190S 24,00" (609,60mm)
Kategori
Kjønn 2. kontakt
Hann
Produsent
Cinch Connectivity Solutions Semflex
2. kontaktfestetype
Fritthengende (i linje)
Serie
Lengde
24,00" (609,60mm)
Emballasje
Bulk
Kabeltype
HP 190S
Delestatus
Aktiv
Totalimpedans
50 Ohms
Stil
N-type til N-type
Frekvens - maks
26 GHz
1. kontakt
N-Type-plugg
Farge
Grå
Kjønn 1. kontakt
Hann
Funksjoner
Skjermet
1. kontaktfestetype
Fritthengende (i linje)
Driftstemperatur
-65°C – 200°C