2121-DKF-0012
DigiKeys produktnummer
116-2121-DKF-0012-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
2121-DKF-0012
Beskrivelse
COAX CBL SMA TO SMA 12"
Produsentens standard leveringstid
13 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kabelmodul koaksial SMA til SMA HP 190S 12,00" (304,80mm)
Kategori
Kjønn 2. kontakt
Hann
Produsent
Cinch Connectivity Solutions Semflex
2. kontaktfestetype
Fritthengende (i linje)
Serie
Lengde
12,00" (304,80mm)
Emballasje
Bulk
Kabeltype
HP 190S
Delestatus
Aktiv
Totalimpedans
50 Ohms
Stil
SMA til SMA
Frekvens - maks
18 GHz
1. kontakt
SMA-plugg
Farge
Grå
Kjønn 1. kontakt
Hann
Funksjoner
Skjermet
1. kontaktfestetype
Fritthengende (i linje)
Driftstemperatur
-55°C – 85°C