415-0031-MM250
DigiKeys produktnummer
J10299-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
415-0031-MM250
Beskrivelse
COAX CBL SMA TO SMA 9.8"
Produsentens standard leveringstid
11 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kabelmodul koaksial SMA til SMA RG-316 9,843" (250,00mm)
Kategori
2. kontaktfestetype
Fritthengende (i linje)
Produsent
Cinch Connectivity Solutions Johnson
Lengde
9,843" (250,00mm)
Emballasje
Bulk
Kabeltype
RG-316
Delestatus
Aktiv
Kabelimpedans
50 Ohms
Stil
SMA til SMA
Kontaktimpedans
50 Ohms
1. kontakt
SMA-uttak
Totalimpedans
50 Ohms
Kjønn 1. kontakt
Hunn
Frekvens - maks
12.4 GHz