969M101-28-2TPS-025
DigiKeys produktnummer
969M101-28-2TPS-025-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
969M101-28-2TPS-025
Beskrivelse
CBL RIBN 4COND FLAT CLEAR 25'
Produsentens standard leveringstid
2 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Flatkabler slett 4 (2 par, snodd) lLedere Flatkabel 25,0' (7,62m)
Kategori
Båndbredde
0,210" (5,33mm)
Produsent
Mantel (isolering) materiale
Flexx-Sil™
Emballasje
Bulk
Spenning (V)
12 kV
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-65°C – 165°C
Kabeltype
Flatkabel
Klassifiseringer
UL E324413, CE
Antall ledere
4 (2 par, snodd)
Funksjoner
Hi-Flex
Lengde
25,0' (7,62m)
Ledermateriale
Kobber, Fortinnet
Trådtykkelse
28 AWG
Isoleringsmotstand
200MOhm
Skjerming
Skjermet
Nominell strøm (AMP)
5 A
Mantelfarge
Baseproduktnummer
båndtykkelse
0,120" (3,05mm)