TND10V-471KB00AAA0
DigiKeys produktnummer
565-TND10V-471KB00AAA0-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
TND10V-471KB00AAA0
Beskrivelse
VARISTOR 470V 3.5KA DISC 10MM
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
470 V 3.5 kA Varistor 1 Kretser Gjennomgående hull Skive 10mm
Kategori
Varistorspenning (maks)
517 V
Emballasje
Bulk
Kapasitans ved frekvens
220 pF @ 1 kHz
Maksimal AC-volt
300 V
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Maksimal DC-volt
385 V
Varistorspenning (min)
423 V
Kapsling
Skive 10mm
Varistorspenning (Typ)
470 V