TND10SV471KTLBPSA0
DigiKeys produktnummer
565-TND10SV471KTLBPSA0CT-ND - Båndavsnitt (CT)
565-TND10SV471KTLBPSA0TB-ND - Tape og boks (TB)
Produsent
Produsentens produktnummer
TND10SV471KTLBPSA0
Beskrivelse
VARISTOR 470V 3.5KA DISC 10MM
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
470 V 3.5 kA Varistor 1 Kretser Gjennomgående hull Skive 10mm
Emballasje
Båndavsnitt (CT)
Tape og boks (TB)
Kapasitans ved frekvens
220 pF @ 1 kHz
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TA)
Maksimal AC-volt
300 V
Grad
Bilteknikk
Maksimal DC-volt
385 V
Godkjenning
AEC-Q200
Varistorspenning (min)
423 V
Varistorspenning (Typ)
470 V
Kapsling
Skive 10mm
Varistorspenning (maks)
517 V