HHXJ350ARA121MF80G
DigiKeys produktnummer
565-HHXJ350ARA121MF80GTR-ND - Tape og spole (TR)
565-HHXJ350ARA121MF80GCT-ND - Båndavsnitt (CT)
565-HHXJ350ARA121MF80GDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
HHXJ350ARA121MF80G
Beskrivelse
CAP ALUMHYB 120UF 20% 35V SMD
Produsentens standard leveringstid
40 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
120 µF 35 V Aluminium – polymerkondensator Radial, Kapsling - SMD 35mOhm 4000 Hrs ved 125°C
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
HHXJ350ARA121MF80G Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Produsent
Chemi-Con
Klassifiseringer
AEC-Q200
Serie
Bruksområder
Bilteknikk
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Rippelstrøm ved lav frekvens
255 mA @ 120 Hz
Delestatus
Aktiv
Rippelstrøm ved høy frekvens
1.7 A @ 100 kHz
Type
Hybrid
Størrelse/dimensjon
0,248" dia (6,30mm)
Kapasitans
120 µF
Høyde - sittende (maks)
0,315" (8,00mm)
Toleranse
±20%
Overflatemontering, størrelse
0,260" L x 0,260" B (6,60mm x 6,60mm)
Nominell spenning
35 V
Monteringstype
Overflatemontering
ESR (Equivalent Series Resistance)
35mOhm
Kapsling
Radial, Kapsling - SMD
Levetid ved temp.
4000 Hrs ved 125°C