HHXJ160ARA471MHA0G er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
Chemi-Con
På lager: 28
Datablad
470 µF 16 V Aluminium – polymerkondensator Radial, Kapsling - SMD 20mOhm 4000 Hrs ved 125°C
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
HHXJ160ARA471MHA0G
DigiKeys produktnummer
565-HHXJ160ARA471MHA0GTR-ND - Tape og spole (TR)
565-HHXJ160ARA471MHA0GCT-ND - Båndavsnitt (CT)
565-HHXJ160ARA471MHA0GDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
HHXJ160ARA471MHA0G
Beskrivelse
CAP ALUMHYB 470UF 20% 16V SMD
Produsentens standard leveringstid
40 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Datablad
EDA-/CAD-modeller
HHXJ160ARA471MHA0G Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Rippelstrøm ved lav frekvens
300 mA @ 120 Hz
Rippelstrøm ved høy frekvens
2 A @ 100 kHz
Størrelse/dimensjon
0,315" dia (8,00mm)
Kapasitans
470 µF
Høyde - sittende (maks)
0,413" (10,50mm)
Toleranse
±20%
Overflatemontering, størrelse
0,327" L x 0,327" B (8,30mm x 8,30mm)
Nominell spenning
16 V
ESR (Equivalent Series Resistance)
20mOhm
Kapsling
Radial, Kapsling - SMD
Levetid ved temp.
4000 Hrs ved 125°C