HHXF630GRA151MJH0G
DigiKeys produktnummer
565-HHXF630GRA151MJH0GTR-ND - Tape og spole (TR)
565-HHXF630GRA151MJH0GCT-ND - Båndavsnitt (CT)
565-HHXF630GRA151MJH0GDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
HHXF630GRA151MJH0G
Beskrivelse
CAP ALUMHYB 150UF 20% 63V SMD
Produsentens standard leveringstid
26 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
150 µF 63 V Aluminium – polymerkondensator Radial, Kapsling - SMD 13mOhm 4000 Hrs ved 135°C
Driftstemperatur
-55°C – 135°C
Digi-Reel®
Funksjoner
Antivibrasjon
Rippelstrøm ved lav frekvens
530 mA @ 120 Hz
Rippelstrøm ved høy frekvens
5.3 A @ 100 kHz
Kapasitans
150 µF
Størrelse/dimensjon
0,394" dia (10,00mm)
Toleranse
±20%
Høyde - sittende (maks)
0,669" (17,00mm)
Nominell spenning
63 V
Overflatemontering, størrelse
0,406" L x 0,406" B (10,30mm x 10,30mm)
ESR (Equivalent Series Resistance)
13mOhm
Levetid ved temp.
4000 Hrs ved 135°C