HHXF630ARA151MJH0G | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | HHXF630ARA151MJH0G |
Beskrivelse | CAP ALUMHYB 150UF 20% 63V SMD |
Produsentens standard leveringstid | 40 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 150 µF 63 V Aluminium – polymerkondensator Radial, Kapsling - SMD 13mOhm 4000 Hrs ved 135°C |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | HHXF630ARA151MJH0G Modeller |
Kategori | Driftstemperatur -55°C – 135°C |
Produsent Chemi-Con | Klassifiseringer AEC-Q200 |
Serie | Bruksområder Bilteknikk |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Rippelstrøm ved lav frekvens 530 mA @ 120 Hz |
Delestatus Aktiv | Rippelstrøm ved høy frekvens 5.3 A @ 100 kHz |
Type Hybrid | Størrelse/dimensjon 0,394" dia (10,00mm) |
Kapasitans 150 µF | Høyde - sittende (maks) 0,669" (17,00mm) |
Toleranse ±20% | Overflatemontering, størrelse 0,406" L x 0,406" B (10,30mm x 10,30mm) |
Nominell spenning 63 V | Monteringstype Overflatemontering |
ESR (Equivalent Series Resistance) 13mOhm | Kapsling Radial, Kapsling - SMD |
Levetid ved temp. 4000 Hrs ved 135°C |