HHXE500GRA680MHA0G
DigiKeys produktnummer
565-HHXE500GRA680MHA0GTR-ND - Tape og spole (TR)
565-HHXE500GRA680MHA0GCT-ND - Båndavsnitt (CT)
565-HHXE500GRA680MHA0GDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
HHXE500GRA680MHA0G
Beskrivelse
CAP ALUM HYBRID 68UF 20% 50V SMD
Produsentens standard leveringstid
26 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
68 µF 50 V Aluminium – polymerkondensator Radial, Kapsling - SMD 30mOhm 4000 Hrs ved 135°C
Driftstemperatur
-55°C – 135°C
Digi-Reel®
Funksjoner
Antivibrasjon
Rippelstrøm ved lav frekvens
240 mA @ 120 Hz
Rippelstrøm ved høy frekvens
2.4 A @ 100 kHz
Kapasitans
68 µF
Størrelse/dimensjon
0,315" dia (8,00mm)
Toleranse
±20%
Høyde - sittende (maks)
0,413" (10,50mm)
Nominell spenning
50 V
Overflatemontering, størrelse
0,327" L x 0,327" B (8,30mm x 8,30mm)
ESR (Equivalent Series Resistance)
30mOhm
Levetid ved temp.
4000 Hrs ved 135°C