HHXE160GRA820MF61G | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | HHXE160GRA820MF61G |
Beskrivelse | CAP ALUM HYBRID 82UF 20% 16V SMD |
Produsentens standard leveringstid | 26 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 82 µF 16 V Aluminium – polymerkondensator Radial, Kapsling - SMD 45mOhm 2000 Hrs ved 135°C |
Datablad | Datablad |
Kategori | Driftstemperatur -55°C – 135°C |
Produsent Chemi-Con | Klassifiseringer AEC-Q200 |
Serie | Bruksområder Bilteknikk |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Funksjoner Antivibrasjon |
Delestatus Aktiv | Rippelstrøm ved lav frekvens 170 mA @ 120 Hz |
Type Hybrid | Rippelstrøm ved høy frekvens 1.7 A @ 100 kHz |
Kapasitans 82 µF | Størrelse/dimensjon 0,248" dia (6,30mm) |
Toleranse ±20% | Høyde - sittende (maks) 0,240" (6,10mm) |
Nominell spenning 16 V | Overflatemontering, størrelse 0,260" L x 0,260" B (6,60mm x 6,60mm) |
ESR (Equivalent Series Resistance) 45mOhm | Monteringstype Overflatemontering |
Levetid ved temp. 2000 Hrs ved 135°C | Kapsling Radial, Kapsling - SMD |