EKZM350ETD471MJ16S | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | EKZM350ETD471MJ16S |
Beskrivelse | CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL TH |
Produsentens standard leveringstid | 18 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 470 µF 35 V Aluminium-elektrolyttkondensatorer Radial, Boks 10000 Hrs ved 105°C |
Datablad | Datablad |
Kategori | Polarisering Polar |
Produsent | Bruksområder |
Serie | Rippelstrøm ved lav frekvens 880 mA @ 120 Hz |
Emballasje Båndavsnitt (CT) Tape og boks (TB) | Rippelstrøm ved høy frekvens 1.76 A @ 100 kHz |
Delestatus Aktiv | Impedans 28 mOhms |
Kapasitans | Tilkoblingsmellomrom 0,197" (5,00mm) |
Toleranse ±20% | Størrelse/dimensjon 0,394" dia (10,00mm) |
Nominell spenning 35 V | Høyde - sittende (maks) 0,689" (17,50mm) |
Levetid ved temp. 10000 Hrs ved 105°C | Monteringstype |
Driftstemperatur -40°C – 105°C | Kapsling Radial, Boks |