APXA160ARA151MJ80G
DigiKeys produktnummer
565-3077-2-ND - Tape og spole (TR)
565-3077-1-ND - Båndavsnitt (CT)
565-3077-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
APXA160ARA151MJ80G
Beskrivelse
CAP ALUM POLY 150UF 20% 16V SMD
Produsentens standard leveringstid
32 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
150 µF 16 V Aluminium – polymerkondensator Radial, Kapsling - SMD 26mOhm 15000 Hrs ved 105°C
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
APXA160ARA151MJ80G Modeller
Kategori
Levetid ved temp.
15000 Hrs ved 105°C
Produsent
Chemi-Con
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Serie
Bruksområder
Generell bruk
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Rippelstrøm ved høy frekvens
3.43 A @ 100 kHz
Delestatus
Aktiv
Størrelse/dimensjon
0,394" dia (10,00mm)
Type
Polymer
Høyde - sittende (maks)
0,303" (7,70mm)
Kapasitans
150 µF
Overflatemontering, størrelse
0,406" L x 0,406" B (10,30mm x 10,30mm)
Toleranse
±20%
Monteringstype
Overflatemontering
Nominell spenning
16 V
Kapsling
Radial, Kapsling - SMD
ESR (Equivalent Series Resistance)
26mOhm