APXA100ARA151MH70G er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
Chemi-Con
På lager: 410
Datablad
Similar
Chemi-Con
På lager: 6 906
Datablad
Direkte
Nichicon
På lager: 5 965
Oppgradering
Nichicon
På lager: 39
På lager: 729
150 µF 10 V Aluminium – polymerkondensator Radial, Kapsling - SMD 27mOhm 15000 Hrs ved 105°C