CI44S-15W45-M-1
DigiKeys produktnummer
2603-CI44S-15W45-M-1-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
CI44S-15W45-M-1
Beskrivelse
IEC60601 COMPLIANT IND MULT TONE
Produsentens standard leveringstid
22 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Summere Indikator, Internt drevet 10 V 60mA 450Hz 65dB ved 10V, 100cm Panelmontering, Flens Trådtilkoblinger
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CI44S-15W45-M-1 Modeller
Kategori
Lydtrykknivå (SPL)
65dB ved 10V, 100cm
Produsent
Challenge Electronics
Strøm - forsyning
60mA
Emballasje
Brett
Portplassering
Topp
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-20°C – 55°C
Drivkretser
Indikator, Internt drevet
Klassifiseringer
Medisinteknikk
Inngangstype
DC
Monteringstype
Panelmontering, Flens
Nominell spenning
10 V
Terminaler
Trådtilkoblinger
Spenningsområde
8 – 15V
Størrelse/dimensjon
1,732" dia (44,00mm)
Frekvens
450Hz
Høyde - sittende (maks)
0,866" (22,00mm)