CI23P-16W330-C-1X
DigiKeys produktnummer
2603-CI23P-16W330-C-1X-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
CI23P-16W330-C-1X
Beskrivelse
AUD. PIEZO IND 6-16V WIRE LEAD
Produsentens standard leveringstid
22 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Summere Indikator, Internt drevet Piezo 12 V 30mA 3,3kHz 100dB ved 12V, 10cm Trådtilkobling Trådtilkoblinger
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CI23P-16W330-C-1X Modeller
Kategori
Driftsmodus
Kontinuerlig
Produsent
Challenge Electronics
Lydtrykknivå (SPL)
100dB ved 12V, 10cm
Emballasje
Brett
Strøm - forsyning
30mA
Delestatus
Aktiv
Portplassering
Topp
Drivkretser
Indikator, Internt drevet
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Inngangstype
DC
IP-systemet (kapslingsgrad)
IPX7
Nominell spenning
12 V
Monteringstype
Trådtilkobling
Spenningsområde
6 – 16V
Terminaler
Trådtilkoblinger
Frekvens
3,3kHz
Størrelse/dimensjon
0,906" dia (23,00mm)
Teknologi
Piezo
Høyde - sittende (maks)
0,984" (25,00mm)