CI12P-05S410-C-1
DigiKeys produktnummer
2603-CI12P-05S410-C-1TR-ND - Tape og spole (TR)
2603-CI12P-05S410-C-1CT-ND - Båndavsnitt (CT)
2603-CI12P-05S410-C-1DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
CI12P-05S410-C-1
Beskrivelse
AUD. PIEZO IND 2-5.5V SMT
Produsentens standard leveringstid
22 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Summere Indikator, Internt drevet Piezo 3 V 5mA 4,1kHz 85dB ved 3V, 10cm Overflatemontering Loddeplater
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CI12P-05S410-C-1 Modeller
Kategori
Driftsmodus
Kontinuerlig
Produsent
Challenge Electronics
Lydtrykknivå (SPL)
85dB ved 3V, 10cm
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Strøm - forsyning
5mA
Delestatus
Aktiv
Portplassering
Topp
Drivkretser
Indikator, Internt drevet
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Inngangstype
DC
Monteringstype
Overflatemontering
Nominell spenning
3 V
Terminaler
Loddeplater
Spenningsområde
2 – 5,5V
Størrelse/dimensjon
0,472" L x 0,472" B (12,00mm x 12,00mm)
Frekvens
4,1kHz
Høyde - sittende (maks)
0,118" (3,00mm)