XGZP6857A100KPGPN33
DigiKeys produktnummer
5611-XGZP6857A100KPGPN33-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
XGZP6857A100KPGPN33
Beskrivelse
Pressure Sensor 14.5PSI(-100~100
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Trykksensor ±14,5PSI (±100kPa) Måler Hann - 0,122" (3,15mm) rør 0,2 V – 2,7 V 6-DIP
Kategori
Forsyningsspenning
3,3V
Produsent
CFSensor
Portstørrelse
Hann - 0,122" (3,15mm) rør
Emballasje
Rør
Portstil
Uten mothaker
Delestatus
Aktiv
Funksjoner
Forsterket utgang, Temperaturkompensert
Bruksområder
Kortmontering
Maksimalt trykk
36,26PSI (250kPa)
Trykktype
Måler
Driftstemperatur
-20°C – 100°C
Driftstrykk
±14,5PSI (±100kPa)
Monteringstype
Gjennomgående hull
Utgangstype
Analog
Kapsling
6-DIP
Utgang
0,2 V – 2,7 V
Leverandørens enhetsforpakning
6-DIP
Nøyaktighet
±2%