CMSH1-40M TR13 PBFREE
DigiKeys produktnummer
1514-CMSH1-40MTR13PBFREETR-ND - Tape og spole (TR)
1514-CMSH1-40MTR13PBFREECT-ND - Båndavsnitt (CT)
1514-CMSH1-40MTR13PBFREEDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
CMSH1-40M TR13 PBFREE
Beskrivelse
DIODE SCHOTTKY 40V 1A SMA
Produsentens standard leveringstid
99 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder 40 V 1A Overflatemontering SMA
Kategori
Hurtighet
Hurtig gjenoppretting =< 500ns, > 200mA (Io)
Produsent
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
500 µA @ 40 V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Kapasitans ved Vr, F
100pF ved 4V, 1MHz
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Teknologi
Kapsling
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
40 V
Leverandørens enhetsforpakning
SMA
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io)
1A
Driftstemperatur - kobling
-65°C – 150°C
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
500 mV @ 1 A