CMPD3003C TR PBFREE
DigiKeys produktnummer
1514-CMPD3003CTRPBFREETR-ND - Tape og spole (TR)
1514-CMPD3003CTRPBFREECT-ND - Båndavsnitt (CT)
1514-CMPD3003CTRPBFREEDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
CMPD3003C TR PBFREE
Beskrivelse
DIODE ARRAY GP 180V 200MA SOT23
Produsentens standard leveringstid
24 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Diodematrise 1 par felles katode 180 V 200mA Overflatemontering TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Kategori
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
1.15 V @ 300 mA
Produsent
Central Semiconductor Corp
Hurtighet
Lite signal =< 200mA (Io), Alle hastigheter
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
1 nA @ 125 V
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur - kobling
-65°C – 150°C
Diodekonfigurasjon
1 par felles katode
Monteringstype
Overflatemontering
Teknologi
Standard
Kapsling
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
180 V
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-23
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io) (per diode)
200mA